Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Про продаж алкогольних напоїв на території громади

Новини
04.07.2022

На численні звернення від підприємців, Баштанська міська рада надає повторне роз’яснення, щодо продажу алкогольних напоїв на території громади.

Відповідно до розпорядження голови обласної військової адміністрації Віталія Кіма від 24.05.2022. №178-р  «Про внесення змін до розпорядження начальника Миколаївської обласної військової адміністрації від 28.02.2022 №72-р» з 25 травня 2022 року на території громади було змінено правила реалізації алкогольних  напоїв під час дії правового режиму воєнного стану.

Тобто, з 25 травня у будні дні дозволяється продаж слабоалкогольних напоїв, пива і вина на строк дії воєнного стану в Україні. Натомість торгівля алкогольними напоями та речовинами, виробленими на спиртовій основі дозволяється тільки у вихідні дні.

Військовослужбовцям ЗСУ та інших формувань продаж алкогольних напоїв на спиртовій основі, зокрема й слабоалкогольних, ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ!

Зауважим, що інформація була розміщена на офіційному сайті 26.05.2022 👉 Внесено зміни до заборони на продаж алкогольних напоїв

 

2022 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше