Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Про державний портал розшуку дітей «ДІТИ ВІЙНИ»

Новини
08.11.2022
В Україні діє державний портал розшуку дітей «Діти війни»
«Діти війни» — це єдина платформа, яка надає актуальну та зведену інформацію про дітей, які постраждали внаслідок війни російської федерації проти України (загиблі, поранені, зниклі безвісти, депортовані), та тих, кого вдалося розшукати та врятувати. Данні щодня оновлюють правоохоронні органи.
📌Тут ви можете повідомити:
▪️про дитину, яка загубилася;
▪️про злочин, скоєний проти дитини;
▪️якщо ви знайшли дитину без супроводу дорослих;
▪️якщо вам відомо про факт депортації дитини;
▪️про примусову зміну громадянства та документів дитини;
▪️про інші порушення прав дитини під час війни.
Реєструйте на сайті звернення за фактом будь-якого порушення прав і свобод дитини — ваші запити автоматично отримають та опрацюють відповідні відомства. Скористайтеся цим порталом — і, можливо, саме ви збережете дитині життя!
👉Якщо вам відома будь-яка інформація про зниклу чи депортовану дитину, повідомте її на державному порталі «Діти війни» за адресою: childrenofwar.gov.ua або за ☎️номером телефону 0-800-50-17-20.
Дана платформа була створена Міністерством реінтеграції разом з Національним інформаційним бюро за дорученням Офісу Президента України.
2022 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше