Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Привітання міського голови з Великоднем

Привітання
24.04.2022

Дорогі земляки та друзі!

Прийміть сердечні вітання зі Світлим Христовим Воскресінням!

Цей день є символом перемоги життя над смертю, добра над злом, світла над темрявою, віри над безнадією. Саме Віра дає нам силу втілювати задумане. Віра у перемогу Добра робить нас кращими.

Зараз наша держава та її громадяни переживають чи не найважчий період у новітній історії – війну, яку розпочала росія проти України. Але ми переконані, що вистоїмо та здобудемо перемогу над ворогом.

Нехай світле свято Христового Воскресіння покладе початок новим перемогам і звершенням у нашому житті. Нехай здійсняться всі ваші добрі задуми і справи, мрії і прагнення.

Бажаю, щоб ніколи не залишало вас і ваших рідних Боже благословення, а Господня ласка зігрівала, обдаровувала міцним здоров’ям, радістю, благополуччям та щастям!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

З повагою – Баштанський міський голова Олександр БЕРЕГОВИЙ

2022 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше