Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Привітання міського голови з нагоди Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України

Привітання
13.09.2020

Шановні працівники Баштанської філії ПАТ «Миколаївгаз»

та автозаправних станцій міста!

Вітаю вас із професійним святом – Днем працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості!

Щодня запалюючи газ чи включаючи обігрів будинків, ми рідко задумуємося над тим, що над таким елементом комфорту працює чимало людей, яких у народі називають просто «газовиками». У складних економічних умовах саме ви не лише стабільно забезпечуєте функціонування всіх споживачів, контролюєте безпеку використання природного газу.

Від вашого професіоналізму та самовідданої праці залежить стабільне та безперебійне забезпечення природнім газом усіх сфер соціальної та виробничої галузей громади. Своєю щоденною працею ви вселяєте впевненість у тому, що у наших оселях буде тепло і затишно.

Нехай ваша робота завжди приносить вам задоволення, а повага колег та клієнтів дарує радість. Терпіння вам у роботі, професіоналізму, вдячних споживачів, затишку і добробуту у родинах.

З повагою – міський голова Іван Рубський

Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше