Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Привітання міського голови з Днем знань

Привітання
01.09.2022

Дорогі діти! Шановні педагоги та батьки!

Щиро вітаю вас із Днем знань та початком нового навчального року!

Свято першого дзвоника ‑ завжди особливе і яскраве свято, насичене емоціями, враженнями, яке змушує хвилюватись і школярів, і педагогів, і батьків. На жаль, через війну цьогорічний Першовересень у нашій громаді, як і в більшості навчальних закладів освіти, проходить онлайн.

Впевнений, що за школою сумують не лише педагоги, а й школярі та їх батьки, адже ті випробування, які принесла нам повномасштабна війна з росією, показали для багатьох справжню цінність шкільних буднів та безпосереднього спілкування вчителя та учня.

Цьогоріч шкільна родина нашої громади поповниться близько 180 першокласниками, які в перше в житті мали б переступити поріг школи. Їм найважче буде відкрити для себе довгий, але надзвичайно цікавий та дивовижний шлях нових знань.

Не менш важливий цей день і для близько 140 майбутніх випускників, яким цього року доведеться обирати свій професійний напрямок у житті. Цей навчальний рік стане останнім для них.

З усією теплотою серця цього дня висловлюємо слова подяки за щоденну напружену, титанічну працю вчителям, які не тільки щедро діляться своїми знаннями, а й виховують молоде покоління свідомих громадян, справжніх патріотів своєї держави, від яких залежить наше майбутнє, завтрашній день Української держави.

Наші діти – наше майбутнє! Вони заслуговують на щасливе мирне життя, де можуть спокійно ходити в садочок, навчатись в школі, гратися у своїх будинках не боячись сирен чи вибухів. Вже росте нове покоління українців, які знають на власному досвіді значення слова «війна». Наш обов’язок перед ними – по максимуму дати відчуття безпеки та зберегти їх дитинство.

Будьмо сильними! Будьмо успішними! Будьмо разом!

Успішного навчального року всім вам, дорогі друзі!

З повагою – міський голова Олександр БЕРЕГОВИЙ

2022 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше