Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

З Днем вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Звернення
15.02.2021

Шановні ветерани Афганської війни, учасники бойових дій на території інших держав!

15 лютого 1989 року – пам’ятна дата, коли наші війська остаточно залишили Афганістан. Ця подія об’єднує воїнів-афганців, учасників війн і збройних конфліктів за межами країни.

Минуло вже багато часу з дня завершення війни, яка забрала життя тисяч молодих людей, осиротила батьків, дітей, яка скалічила долі багатьох українців.

Збереження пам'яті про війну та її трагедії для нового покоління – наш святий обов'язок перед тими, хто загинув у пеклі Афгану та в інших військових конфліктах за межами України. Вічна їм пам’ять.

Щиро бажаю всім учасникам бойових дій міцного здоров’я на довгі роки, миру, успіхів у праці, достатку та злагоди у родинах. Нехай біль війни назавжди залишиться у минулому, спокійним буде життя і безхмарним небо!

З повагою – міський голова Олександр Береговий

Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше