Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Привітання міського голови з Днем української писемності та мови

Привітання
09.11.2022

Шановні жителі громади!

Щороку 9 листопада, в день вшанування Преподобного Нестора-Літописця − послідовника творців слов’янської писемності Кирила та Мефодія, відзначаємо День української писемності та мови.

Це свято є даниною одному з найцінніших надбань, яке створене, виплекане й залишене нам нашими пращурами. Саме мова є душею нації, її генетичним кодом, адже у її глибинах народилося культурне надбання, яким може пишатися наш народ.

Всебічна підтримка державної мови, зростання її престижу, зміцнення та розвиток – почесна місія кожного громадянина України. З гідністю і шаною ми маємо усвідомлювати особисту відповідальність за рідну мову перед минулим, сьогоденням і майбутнім. 

Отож, щиро бажаю кожному утверджувати рідну мову, щоб цей нетлінний скарб служив єднанням між поколіннями, возвеличував Україну й українців.

З повагою – міський голова Олександр БЕРЕГОВИЙ

2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше