Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Привітання міського голови з Днем рятівника

Привітання
17.09.2022

Шановні співробітники рятувальних служб!

Від імені Баштанської міської ради щиро вітаємо всіх працівників цивільного захисту, аварійно-рятувальних служб та пожежної охорони з професійним святом − Днем рятівника.

Ваша робота дуже відповідальна, складна і почесна. Ризикуючи життям, ви першими приходите на допомогу під час пожеж, повеней, інших стихійних лих, природних і техногенних катастроф. В екстремальній ситуації вам доводиться приймати відповідальні рішення, від яких залежать добробут, здоров’я, а часто і життя людей.

Ви справжні герої наших днів, ви першими ліквідуєте наслідки ворожих обстрілів, з честю виконуючи покладені на вас завдання. Дякуємо вам за відданість справі, мужність та вірність обов’язку!

Від усієї душі бажаємо вам здоров’я та достатку у ваших родинах, успіхів на службі та мирного неба над головою!

З повагою – міський голова Олександр БЕРЕГОВИЙ

2022 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше