Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Привітання міського голови з Днем працівників цивільного захисту України

Привітання
17.09.2023

Шановні працівники служби цивільного захисту!

Щиро вітаю вас з професійним святом.

Це свято об’єднує людей мужніх професій – пожежників, працівників аварійно-рятувальних формувань і служб, які несуть відповідальність за вирішення питань забезпечення надійного захисту національного багатства, життя людей від вогню та стихії.

Ви цілодобово підтримуєте постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом і завжди готові якнайшвидше допомогти тим, хто найбільше потребує невідкладної допомоги. Ви мужні люди, які завжди на варті.

Спасибі вам за вірність обов’язку, постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом. Бажаю усім працівникам екстрених служб міцного здоров’я, незламної сили духу, швидкої реакції та правильних рішень у складних ситуаціях.

Нехай Бог віддячить вам за ваші добрі справи. Нехай ваше життя буде сповнене добра і щастя, адже ви, як ніхто інший, знаєте цінність людського життя! Нехай вас береже доля, вдячність людей і любов рідних. Нехай мир і злагода панують у ваших родинах!

З повагою – міський голова Олександр БЕРЕГОВИЙ

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше