Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Привітання міського голови з Днем працівника лісу

Привітання
18.09.2022

Шановні працівники та ветерани лісового господарства!

Вітаю вас з професійним святом – Днем працівника лісу!

Це свято всіх людей, хто з чистими думками приходить до лісу і плекає його, людей працьовитих, мудрих, які зберігають, примножують, дбайливо і раціонально використовують це безцінне багатство рідної України.

Велике спасибі вам за сумлінний і невтомний труд та самовідданість, які є запорукою процвітання лісової галузі країни!

Нехай вас не залишає почуття гордості за обрану професію, бо саме від вашої роботи залежать і добробут, і самопочуття, і хороший настрій наших співвітчизників. На вас лежить велика відповідальність перед Україною, українцями і головне – нашими дітьми, бо саме вони оцінюватимуть вашу роботу.

Висловлюю велику вдячність лісівникам, які долучаються до справи вирощування лісу в  нашій степовій зоні, дбають про його чистоту та оберігають затишок, створений лісівниками.

Традиційно зичу кожному міцного здоров’я, яке маєте щастя черпати від самої природи, благополуччя та достатку. Бажаю вам святкового настрою, побільше сонячних днів, щедрих на добро, віри у себе та свої сили – заради гарного та мирного майбутнього нашої Баштанщини.

Нехай у ваших оселях буде злагода, у серцях – доброта і любов, у справах – натхнення і впевненість у завтрашньому дні! Нехай Баштанщина ніколи не бідніє на зелені насадження – справжні оази людського життя.

З повагою – міський голова Олександр БЕРЕГОВИЙ

2022 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше