Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Привітання міського голови з Днем підприємця

Привітання
04.09.2022

Шановні підприємці!

Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем підприємця!

Займатися власною справою, розвиватися, ініціювати нові проєкти, ризикувати – це дійсно велика праця, що заслуговує поваги і підтримки.

Висловлюю кожному з вас глибоку вдячність за те, що в не простих умовах сьогодення своєю наполегливою працею, активною громадською позицією забезпечуєте добробут не тільки власних родин, але і створюєте нові робочі місця, сплачуєте податки, займаєтесь благодійною та спонсорською діяльністю.

Низький уклін і подяка тим підприємцям, які в перші місяці повномасштабної війни з російськими окупантами не розгубилися, а почали активно налагоджувати нові логістичні шляхи поставки товарів і забезпечували жителів громади необхідними продуктами харчування.

Висловлюю вам глибоку вдячність за допомогу у скрутні часи, наполегливу працю, ініціативність, прийняття важливих рішень, що сприяють розвитку громади й покращенню її добробуту.

Хочу побажати кожному з вас невпинного руху вперед, добра й благополуччя, великих успіхів, вдалих угод, надійних партнерів, удачі в усіх починаннях та невичерпних сил і здоров’я для здійснення планів та ідей на майбутнє, на благо нашої громади й України в цілому! Нехай вам щастить!

З повагою – міський голова Олександр БЕРЕГОВИЙ

2022 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше