Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Привітання міського голови з Днем Незалежності України

Привітання
24.08.2022

Шановні жителі громади!

Щиро вітаю Вас з національним святом – Днем Незалежності України!

31 рік тому здійснилася мрія багатьох поколінь українців – наша нація здобула право самостійно визначати свою долю у власній країні, а на карті світу з’явилася незалежна держава Україна.

Процес державотворення триває. Сьогодні шість місяців як продовжуються запеклі бої з російськими загарбниками за свободу, єдність, демократію та право українців творити своє майбутнє. Кращі сини й доньки нашої країни щодня віддають життя за мир та спокій на рідній землі.

Ми є свідками подій, що мають великий вплив на майбутнє Батьківщини. Вони загартовують дух патріотизму українців, плекають їх любов до рідної землі, виховують повагу до своєї країни, її прапора та незалежності.

Дорогі земляки! Від щирого серця бажаю вам та вашим рідним міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, подальших успіхів в усіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України.

Нехай серця наповнюються гордістю за нашу державу, прагненням до єдності та порозуміння, а ваша плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього нашої громади та України.

Слава Україні! Героям слава!

З повагою – міський голова Олександр БЕРЕГОВИЙ

2022 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше