Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Привітання міського голови з Днем Героїв

Привітання
23.05.2022

Шановна громадо!

23 травня ми традиційно відзначаємо свято Героїв! Власне в цей день ми маємо нагоду згадати й вклонитись Подвигу лицарів Київської Русі, козаків Гетьманської Доби, січових стрільців та вояків УГА, Армії УНР, УПА, діячів ОУН, які здобували омріяну Незалежність.

До когорти героїв доєдналися також і новітні українські лицарі, нескорені духом, молоді і завзяті герої Небесної Сотні, відважні воїни, які ціною свого життя і власною кров’ю сьогодні боронять кордони нашої держави від російських окупантів.

Маємо пом’янути їх душі та взяти за взірець їхнє самовіддане служіння Батьківщині і вклонитись їх світлій і незабутній пам’яті. Нехай їхня ідея і чин стануть нам дороговказом на майбутнє, стануть незабутнім символом у боротьбі за велику і могутню Українську державу.

У цей день я бажаю кожному, аби на нашій рідній землі, освяченій кров’ю Героїв, запанували мир і злагода. Зичу добра кожній родині, а нашій державі – процвітання, сили і слави!

Слава Україні! Героям слава!

З повагою – міський голова Олександр БЕРЕГОВИЙ

2022 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше