Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Привітання міського голови з Днем Державного Прапора України

Привітання
23.08.2022

Шановні жителі територіальної громади!

Від щирого серця вітаю Вас із Днем Державного Прапора України!

Наш прапор − це символ свободи і незалежності, слави і відродження України. З цим символом Український народ утвердив свою державність, соборність і самостійність, з ним українці йшли на захист своїх прав та свобод під час Революції Гідності, під цим символом дев’ятий рік наші воїни захищають рідну землю від російських окупантів.

Прапор − символ слави багатьох поколінь українців, він пов’язує воєдино трудові подвиги і бойові перемоги, наукові відкриття та культурні досягнення.

Цей день є одним з найбільш знакових свят в історії України. Ставлячись з повагою до державних символів України, ми віддаємо дань пам’яті героїчного минулого країни, шануємо непорушний зв’язок часів і спадкоємність поколінь, дбайливо зберігаємо культурні традиції українського народу.

Упевнений, що, дивлячись на полотнище прапора, кожен українець − як житель великої країни − відчуває гордість за свою Батьківщину, за свій великий народ.

Вірю, наступного року це величне свято ми відзначатимемо у вільній, соборній, процвітаючій країні. Будьмо згуртованими і небайдужими до майбутнього рідної землі. Тільки разом ми зможемо зробити її прийдешнє кращим та гідним. Вірмо в ЗСУ, покладаймося на успіх наших спільних дій та активну співпрацю, які єднають і зміцнюють нас. Миру і процвітання нашій Державі!

З повагою – міський голова Олександр БЕРЕГОВИЙ

2022 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше