Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Привітання міського голови з Днем 1 травня

Привітання
01.05.2021

Дорогі жителі територіальної громади!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди свята Весни та Праці!

Це свято всіх, хто своєю щоденною працею створює завтрашній день, процвітання і благополуччя нашої громади та країни загалом. Чесна, добросовісна праця − запорука успішного розвитку будь-якого суспільства. Людина праці, хоча б у якій галузі вона працювала, заслуговує найщирішої пошани та захоплення.

Майбутнє нашої територіальної громади, її соціальний і економічний розвиток залежать сьогодні від кожного з нас. І вирішити проблеми ми зможемо лише за допомогою повсякденної, ефективної праці та самовіддачі.

У цей у святковий час бажаю Вам, Вашим рідним і близьким гарного настрою, міцного здоров’я, щастя і благополуччя. Успіху, радості, натхнення і сил Вам для здійснення всіх планів і починань. Хай панує мир, злагода та добробут у Ваших оселях!

З повагою – міський голова Олександр БЕРЕГОВИЙ

2018 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше