Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Привітання міського голови із Днем журналіста

Привітання
06.06.2021

Шановні працівники засобів масової інформації!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня журналіста!

Ваша професія – одна з тих, в які приходять за покликом небайдужого серця. Саме ви формуєте громадську думку та відстоюєте інтереси людей, допомагаєте аналізувати проблеми і знаходити ефективні шляхи їх вирішення.

Щиро дякую вам за вірність своєму покликанню, послідовність та принциповість у висвітленні актуальних питань життя нашого міста. Переконаний, що ваша праця й надалі плідно служитиме ідеалам добра і справедливості, знаходитиме живий відгук у людських серцях.

Бажаю Вам міцного здоров’я, сімейного благополуччя, невичерпної енергії для втілення творчих знахідок, сміливих проектів та наполегливості у досягненні нових висот на ниві журналістики.

Нехай Вас завжди супроводжує удача і творче натхнення!

З повагою – міський голова Олександр Береговий

2018 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше