Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

ПОВІДОМЛЕННЯ про скликання VІІ позачергової сесії міської ради восьмого скликання

Повідомлення
07.04.2021

Відповідно до пункту 8 частини четвертої статті 42  Закону України «Про місцеве самоврядування   в  Україні», статті 20 Регламенту роботи Баштанської міської ради восьмого скликання, затвердженого рішенням  міської ради від 15 грудня 2020 року № 2, у зв’язку з необхідністю розгляду невідкладних питань, 09 квітня  2021 року о 10.00 в Баштанській міській раді скликається VІІ позачергова сесія міської ради.

На розгляд сесії пропонується внести наступні питання:

1. Про депутатський запит депутата міської ради Віктора МАЙДАНОВА щодо надання дозволу на реконструкцію частини нежитлового приміщення, адмінконтори під приміщення ЦНАПу з добудовою по вул. Полтавська, 41, м. Баштанка, Миколаївської області.

2. Про внесення змін до Програми соціально-економічного розвитку Баштанської міської територіальної громади на 2020-2022 роки, затвердженої рішенням міської ради від 23 грудня 2019 року №2.

3. Про передачу майна комунальної власності Баштанської територіальної громади з балансу відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Баштанської міської ради на баланс Баштанської міської ради Миколаївської області.

4. Про дозвіл на розробку проєкту землеустрою по відведенню земельної ділянки в постійне користування.

5. Про внесення змін до бюджету Баштанської міської територіальної громади на 2021 рік.

6. Різне.

 

2018 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше