Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Поки живуть традиції — існує народ

Події
02.12.2019

 Українське весілля ... його досліджують, ним захоплюються, з нього черпають народну мудрість, повагу до двох молодих людей, бажаючих поєднати свої долі, свої серця. З давніх-давен одруження завжди було однією з найурочистіших, найбільш хвилюючих подій у житті людини.

 Ще донедавна у нас весілля святкували тиждень:

П’ятниця – починальниця,

Субота – коровайниця,

Неділя – вінчальниця,

В понеділок – їсти та пити,

У середу – похмелятися,

А в четвер після обіду

Та й додому поїду.

      На базі Пісківської  школи вже не перший рік працює театральний гурток «Колорит» Будинку дитячої та юнацької творчості м. Баштанка під керівництвом  Руслани Костенюк.  Вихованці показали театралізоване дійство «На щастя, на долю». Від сватання і до весілля - всі етапи цього цікавого дійства глядачі переживали разом із акторами.

    Зі сцени лунали колоритні  народні пісні: «Ти до мене не ходи», «Горіла сосна», «Куди б я не їхала» та багато інших. Цікаві сценнівки захоплювали своєю дотепністю та щирістю виконання юних акторів. А яке ж весілля без весільних смаколиків? Особлива подяка батькам учасників за чудові традиційні українські страви, запашні вареники та пампушки. Окрасою весільного столу стали короваї від  бабусь - Барабаш Світлани Іллівни та Леви Олени Михайлівни.

      Весільне дійство учасників театрального гуртка подарувало неповторні емоції та гарні хвилини відпочинку. А ще – показали, що сучасна молодь вміє з користю організувати власний відпочинок, адже світ їхніх захоплень цікавий та змістовний! На закінчення дружна шкільна родина побажала юним гуртківцям перемоги в обласному конкурсі театрального мистецтва, до якого вони з ентузіазмом готуються.

 

Альона Луценко

Заступник завідувача з НВР

Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше