Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Подяка народному депутату України Ігорю Негулевському

Подяка
28.12.2021
Шановний Ігорю Петровичу!
Від імені жителів Баштанської територіальної громади, депутатського корпусу, виконавчого комітету міської ради і від себе особисто висловлюю Вам слова щирої подяки за активну життєву позицію, високий професіоналізм у справі реалізації державної політики з реформування адміністративної системи, вагомий особистий внесок у розвиток інфраструктури регіону.
Особливо варто відзначити піклування про нашу громаду не лише в період передвиборчої агітації, а і протягом всієї каденції народного депутата, постійну турботу про стан справ у громаді, про необхідність можливої допомоги у вирішенні тих чи інших нагальних місцевих питань та проблем.
✅Так, лише за цей рік депутатської діяльності Ви залучили значні кошти на соціально-економічний розвиток нашої Баштанської міської територіальної громади. Зокрема, завдяки Вашому клопотанню та субвенції з державного бюджету до громади надійшло близько 2️⃣0️⃣ млн грн. На придбання автобусів для перевезення громадян залучено 1,5 млн грн. До кінця року будуть встановлені нові дитячі майданчики в Баштанці (містечко «Казка», вартістю 400 тис. грн) та в селах Добре й Плющівка (по 250 тис. грн кожен).
✅Найбільше надходжень надійшло для покращення матеріально-технічного забезпечення КНП «Баштанська багатопрофільна лікарня» − 17,5 млн грн. До кінця року буде придбано автоклав (медичний дезінфектор-ендоскоп плазмового стерилізатора); автоматизовану миючу машину для ендоскопів; 3 апарати для штучної вентиляції легень; генератор; мультипараметричні монітори; насос для ентерального харчування; насоси (дозатори); обладнання для анестезії та реанімації; систему CIPAP для дітей та новонароджених екстреного класу; універсальну стаціонарну ультразвукову систему; функціональні ліжка; хірургічні світильники LED; цифрову рентгенографічну систему та шприцеві інфузомати.
✅Не залишились Ви й байдужим до добудови приймального відділення, що будується в рамках програми Президента «Велике будівництво», виділивши для завершення робіт 1,6 млн грн.
Щиро дякуємо Вам за змістовну допомогу та щиру зацікавленість у розвитку нашої громади!
Ми стократно цінуємо Ваші зусилля і безмежно вдячні Вам за Вашу людяність, доброту, щедрість, безкорисливість. Ми пишаємося тим, що маємо такого депутата. Вас можна назвати справжнім народним депутатом, який уміє слухати, оцінювати і головне ‒ не тільки обіцяти, а ще й виконувати свої обіцянки.
Ігорю Петровичу, Ви довели усім, що Ваші слова не розходяться із справами. Вважаємо, що Ви і надалі будете перейматися проблемами нашої громади та проблемами всього Баштанського району.
Напередодні Новорічно-Різдвяних свят дозвольте привітати Вас та побажати Вам міцного здоров’я, добра і щастя! Зичимо Вам міцно триматися на політичному Олімпі, мати бажання і наснагу працювати на користь нашої держави, нашого краю! Хай доля дарує Вам нові успіхи і здобутки. Хай завжди Вас оберігає Господь!
З повагою ‒ Баштанський міський голова Олександр Береговий
2022 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше