Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

ЛИСТ - ПОДЯКА

Подяка
06.09.2022

ЛИСТ - ПОДЯКА

👉На адресу Баштанської міської ради надійшов лист - подяка від виконуючої обов’язки директора Східного округу АТ «Миколаївобленерго» Ольги Смоли.
 
Щоденно співробітники AT «Миколаївобленерго» забезпечують безперебійну роботу електромереж, оперативно відновлюючи живлення в місцях аварій та ліквідовуючи наслідки обстрілів ворожою артилерією, працюючи у вихідні та понаднормово.
За Вашого сприяння, 30.08.2022, філія АТ «Миколаївобленерго» Баштанського району отримала своєчасну і таку необхідну допомогу для працівників.
Щиро вдячні Вам та співробітникам Міської ради, які розуміють важливість нашої роботи простягають руку підтримки працівникам критичної інфраструктури. Ми відчуваємо Вашу турботу! І продовжуємо працювати на благо громади.
 
Працівники штабу міської ради щиро дякують за приємні слова! Пам’ятаймо, що тільки об’єднавшись – ми подолаємо ворогів. Разом до Перемоги!🇺🇦
2022 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше