Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Громадські слухання щодо розміщення ярмарково-фестивальної площі-трансформер «Ярмаркова»

Анонс подій
20.06.2019

Шановні мешканці м. Баштанка!

Повідомляємо, що з 20 червня 2019 року по 20 липня 2019 року будуть проходити громадські слухання відповідно до частини третьої статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» з питання розгляду детального плану території земельної ділянки загальною площею 5,2761 га, для розміщення ярмарково-фестивальної площі-трансформер «Ярмаркова», яка розташована в межах населеного пункту м. Баштанка, по вул. Театральна, Баштанського району Миколаївської області, Рішення Баштанської міської ради, Баштанського району Миколаївської області № 22 від 26 квітня 2019 р.

22 липня 2019 року об 11 години 00 хвилин буде проведена презентація детального плану території земельної ділянки загальною площею 5,2761 га, для розміщення ярмарково-фестивальної площі-трансформер «Ярмаркова», яка розташована в межах населеного пункту м. Баштанка, по вул. Театральна, Баштанського району Миколаївської області, Рішення Баштанської міської ради, Баштанського району Миколаївської області № 22 від 26 квітня 2019 р.

Детальний план території земельної ділянки загальною площею 5,2761 га, для розміщення ярмарково-фестивальної площі-трансформер «Ярмаркова», яка розташована в межах населеного пункту м. Баштанка, по вул. Театральна, Баштанського району Миколаївської області розроблений з метою:

‒ створення транспортної інфраструктури;

‒ організації транспортного і пішохідного руху, розміщення місць паркування транспортних засобів;

‒ вирішення комплексного питання щодо заходів з очищення забруднених дощових та талих вод, що самопливом потрапляють до водних об'єктів з усієї території населеного пункту;

‒ охорони та поліпшення стану навколишнього середовища, забезпечення екологічної безпеки;

‒ комплексного благоустрою та озеленення;

‒ вирішення питань інженерного захисту суміжних територій від підтоплень, що провокується наповненням природних водойм у періоди дощу та танення снігу;

‒ використання підземного простору тощо.

Замовник детального плану – Баштанська міська рада, виконавець – ТОВ Проектне бюро «Базис».

Місце проведення громадських слухань: м. Баштанка, вул. Героїв Небесної Сотні, 38 (зал міської ради).

Пропозиції громадськості подаються в письмовій формі (згідно п. 7 Постанови КМУ від 25.05.2011 р. №555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні») до Баштанської міської ради.

Пропозиції громадськості подаються обґрунтованими, з посиланням на положення відповідних законодавчих та інших нормативно-правових актів, державних стандартів, норм і правил.

Запрошуємо всіх небайдужих громадян прийняти безпосередню участь в розгляді детального плану території земельної ділянки загальною площею 5,2761 га, для розміщення ярмарково-фестивальної площі-трансформер «Ярмаркова», яка розташована в межах населеного пункту м. Баштанка, по вул. Театральна, Баштанського району Миколаївської області.

Новини на цю ж тему

Відбулося громадське обговорення

12 березня у залі засідань міської ради відбулося обговорення двох проєктів рішень
Громадське обговорення
12.03.2021

Міська рада прийняла бюджет на 2020 рік

23 грудня відбулась ХLI сесія Баштанської міської ради під головуванням міського голови Івана Рубського
Події
23.12.2019

До проєкту Програми соціально-економічного розвитку Баштанської ОТГ на 2020-2022 роки внесли нові пропозиції

16 грудня 2019 року в залі засідань Баштанської міської ради вдруге відбулося громадське обговорення проєкту Програми соціально-економічного розвитку Баштанської об’єднаної територіальної громади на 2020‒2022 роки.
Події
16.12.2019

Відбулося громадське обговорення проєкту Програми соціально-економічного розвитку Баштанської ОТГ на 2020-2022 роки

14 грудня 2019 року в актовому залі Баштанської міської ради відбулося громадське обговорення проєкту Програми соціально-економічного розвитку Баштанської ОТГ на 2020-2022 роки
Події
14.12.2019

Відбулася верифікація інформації щодо конкурсу «Громада участі» в Баштанській ОТГ

6 вересня о 12.00 у сесійній залі Баштанської міської ради організаторами конкурсу – Благодійна організація Благодійний Фонд «ЛАСКА», партнер програми DOBRE у Миколаївській області, проведено по Баштанській ОТГ верифікацію діючих механізмів участі громадян у місцевому врядуванні.
Заходи
06.09.2019

Відбулись громадські слухання щодо розміщення ярмарково-фестивальної площі-трансформер «Ярмаркова»

22 липня в залі засідань міської ради Леонід Сириця провів громадські слухання щодо ярмарково-фестивальної площі-трансформер «Ярмаркова»
Події
22.07.2019

Інтернет-ресурси ‒ допомога для розвитку власної справи

6 червня 2019 року в актовому залі Баштанської міської ради відбувся тренінг «Використання інтернет-ресурсу для розвитку власної справи та самоосвіти», який провела Instagram, You Tube-блогер, спікер і власниця маркетингового агентства ISOUL Олександра Орлова.
Події
06.06.2019

Шляхи самореалізації жінки разом з Надією Копаницею

29-30 травня активні баштанчанки розглядали шляхи самореалізації жінки разом з тренером Надією Копаницею.
Події
29.05.2019

Гендерно-чутливі спортивна політика та послуги з фізичної активності у Баштанській ОТГ

16 травня робоча група продовжила роботу з врахування потреб різних груп населення у розробці ґендерно орієнтованої програми по розвитку спорту разом з консультанткою з ґендерно орієнтованого бюджетування Наталією Дмитрук. 
Події
16.05.2019

Баштанська громада вивчала інструменти гендерного аналізу

15 квітня в Баштанській громаді стартував тренінг під назвою «Інструменти ґендерного аналізу задля покращення послуг в громадах», який проводиться в рамках Програми «U-LEAD з Європою».
Заходи
16.04.2019

Надія Копаниця про те, як активізувати громаду

15 квітня на базі центральної районної бібліотеки в м. Баштанка відбулася фасилітаційна сесія «Як нам активізувати нашу громаду?», яку провела бізнес-тренер, психолог, сертифікований Top та PinPoint-фасилітатор Надія Копаниця.
Заходи
16.04.2019

Міський голова продовжує звітувати

Протягом дня, 15 квітня, міський голова Іван Рубський зустрівся з колективом ТДВ «Баштанська райсільгоспхімія», з приватними підприємцями та прозвітував про пророблену роботу Баштанської міської ради ОТГ в 2018 році.
Звіт
15.04.2019

Консультації з представниками малого підприємництва

«Про встановлення місцевих податків  і зборів на 2020 рік»
Анонс подій
02.04.2019

Міський голова завершив звітування перед громадою за 2018 рік

Протягом 25-29 березня міський голова Іван Рубський звітував перед мешканцями територіальних органів.
Події
29.03.2019

Впровадження реформ в Україні

26 березня в актовому залі Баштанської міської ради відбулася зустріч члена ГО «Агентство економічного розвитку» Олени Заворотченко з активістами громади щодо впровадження реформ в Україні.
Події
26.03.2019

Головні розпорядники бюджетних коштів прозвітували про виконання міського бюджету за бюджетними програмами та показниками

Присутні заслухали інформацію про виконання бюджету за бюджетними програмами та показниками, які досягнуто в результаті їх виконання. Висвітлено обсяги здійснених протягом 2018 року видатків в межах реалізації програм, які затверджені рішеннями міської ради.
Події
14.03.2019

Публічне представлення міського бюджету та інформації про бюджет за бюджетними програмами й показниками головними розпорядниками коштів

14 березня 2019 року о 15.00 в залі засідань Баштанської міської ради відбудеться публічне представлення головними розпорядниками коштів
Анонс подій
13.03.2019

Консультанти Програми DOBRE допомогають підвищити ефективність управління активами

11 березня відбулась робоча зустріч працівників апарату міської ради із консультантами з юридичних питань Програми DOBRE Анастасією Сербіною та Ольгою Лебединською. Метою зустрічі було обговорення проекту з підвищення ефективності управління активами
Події
11.03.2019

Публічне представлення звіту про виконання міського бюджету Баштанської міської ради за 2018 рік

4 березня 2019 року заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Світлана Євдощенко прозвітувала про виконання міського бюджету Баштанської міської ради за 2018 рік.
Події
05.03.2019

Засідання членів громадської організації  «Баштанський мед»

Начальник відділу з питань земельних відносин та охорони навколишнього середовища Іван Бублик розповів присутнім про процедуру отримання ветеринарного паспорту пасіки, порядок проведення ветеринарних лабораторних досліджень та їхньої вартості і запросив до співпраці
Події
23.02.2019

Голови ОСББ Баштанської громади дізналися, як термомодернізувати свої будинки

к покращити стан будинків за кошти Фонду енергоефективності, який почав повноцінно працювати цього року, головам ОСББ розповіли Олена Безручко, енергоменеджер відділу енергоменеджменту, муніципальних ініціатив та інвестицій міської ради, Тетяна Гвоздь, регіональний координатор ПРООН
Події
21.02.2019

Звітуємо перед громадою

«Відомо, що основою забезпечення життєдіяльності соціальної сфери та інфраструктури кожної громади є фінансове забезпечення. Тому хочу констатувати, що протягом звітного періоду Баштанська громада не виключалася з бюджетного процесу і відповідно вживала всі необхідні заходи
Події
31.01.2019

Голова громади продовжує звітувати

Вже другий тиждень поспіль голова об‘єднаної громади Іван Рубський звітує перед колективами підприємств, навчальних закладів м. Баштанка про роботу виконавчого комітету міської ради за 2018 рік.
Події
21.01.2019
2018 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше