Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

До уваги сільгоспвиробників!

Повідомлення
14.09.2020

Шановні сільгоспвиробники, 25 вересня 2020 року в м.Києві, "Гольф Центр" (вул.Оболонська Набережна. 20), відбудеться 5-та Міжнародна конференція "ЕРА ПІСЛЯ COVID". 

Участь у конференції приймуть: заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства; президенти громадської спілки "Співтовариство виробників і споживачів бобових України", Світової Конфедерації Бобових та Української асоціації виробників і переробників сої. 

Реєстрація учасників складається із 4 сесій: "ЕРА ПІСЛЯ COVID"; "Бобові - щеплення від "корони"; "СОЯ"; "З поля на полицю". 

Контактний телефон організатора заходу  - громадської спілки "Співтовариство виробників і споживачів бобових України" 067 364 16 36 

Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше