Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Державні ініціативи, що пропонують житло ВПО

Актуально
06.07.2022

Дедалі більше українців вже поступово повертаються до своїх домівок. Однак що робити, якщо у рідному місті все ще небезпечно, а грошей на оренду квартири бракує? У такому випадку держава може забезпечити вас безоплатним житлом.

 Програма Єднання заради дії спільно з Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України та Stabilization Support Services підготували корисну інфографіку

У першу чергу на житло з державного фонду мають право:

 Родини з дітьми, особливо багатодітні,

 Непрацездатні особи,

 Вагітні жінки та інші вразливі категорії населення.

Корисні посилання для тих, хто шукає тимчасове або постійне житло: Постанова про формування фондів житла, призначеного для ВПО. Також за цим лінком ви знайдете зразок заяви про взяття на облік громадян, що потребують надання житла, https://cutt.ly/5KnILwO.

  • Прихисток: група для пошуку житла або притулку, https://cutt.ly/gKnOjln.

 Допомагай: волонтерська ініціатива з надання безоплатного житла в Україні та за її межами, https://cutt.ly/ZKnORjB.

 Там, де вас чекають: національний портал з пошуку житла для ВПО, https://cutt.ly/FKnPaNI.

 Номери телефонів обласних контакт-центрів з питань розміщення ВПО, https://cutt.ly/5KnOCuZ

Детальну інформацію про те, як стати на облік та отримати житло, читайте у інфографіці. Якщо маєте правове питання, звертайтеся до контакт-центру системи безоплатної правової допомоги. За номером 0 800 213 103:

ü Надаються консультації та роз’яснення з правових питань 

ü Можна отримати інформацію щодо розташування, номери телефонів та актуальну інформацію про режими роботи бюро правової допомоги.

 

2022 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше