Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до структури

Желєзняк Олександр Олександрович

Головний спеціаліст, інженер з охорони праці

Освіта

Вища

Опис повноважень

  1. Головний спеціаліст створює ефективну систему керування охороною праці в Баштанській міській раді й сприйняття вдосконалюванню діяльності в цьому напрямку кожного структурного підрозділу й кожного працівника.
  2. Забезпечює контроль за дотриманням працівниками вимог законів й інших нормативно- правових актів по охороні праці, положень розділу «Охорона праці» колективного договору й актів по охороні праці, що діють у межах Баштанської міської ради.
  3. Здійснює контроль за׃ - станом безпечних і здорових умов праці; - дотриманням дійсного законодавства, інструкцій, правил і норм з охорони праці; - дотриманням норм виробничої санітарії; - наданням робітникам встановлених пільг і компенсацій за умовами праці.
  4. Здійснює контроль за своєчасним забезпеченням працюючих засобами індивідуального захисту, лікувально-профілактичним харчуванням, молоком, милом і медикаментами для аптечок у відповідності з дійсними нормами і колективним договором.
2022 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше