Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до структури

Шувалов Вадим Сергійович

Завідувач сектору з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій та цифровізації

Освіта

Вища

Опис повноважень

  1. Керівництво та організація роботи сектору - забезпечення виконання завдань і функцій, покладених на сектор; - забезпечення виконання плану роботи сектору та плану роботи міської ради, що стосуються роботи сектору; - здійснення моніторингу та контролю за виконанням працівниками сектору посадових обов’язків, правил внутрішнього розпорядку.
  2. Контроль та аналіз потреб структурних підрозділів міської ради в апаратно-програмних засобах інформаційно-комп’ютерного забезпечення і підготовка пропозицій щодо їх удосконалення.
  3. Формування переліку витратних матеріалів та регламентних робіт для забезпечення експлуатації оргтехніки, комп’ютерної мережі, комп’ютерного зв’язку, переліку потреб в програмно-апаратних засобах структурних підрозділів міської ради, та формування відповідних пропозицій до проекту міського бюджету.
  4. Розробка технічних завдань, кваліфікаційних вимог для проведення закупівель програмного забезпечення, комп’ютерної техніки та іншого обладнання
2022 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше