Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до структури

Шевчик Світлана Михайлівна

Головний спеціаліст

Освіта

Вища

Опис повноважень

  1. Головний спеціаліст здійснює координацію та методичне керівництво щодо реалізації державної політики в галузі земельних відносин в межах повноважень Баштанської об’єднаної територіальної громади.
  2. Організовує та забезпечує контроль, аналіз та оцінку стану справ, які стосуються роботи відділу з витань земельних відносин та охорони навколишнього середовища.Розробляє поточні та бере участь у підготовці перспективних планів відділу, надає необхідну методичну допомогу співробітникам.
  3. Узагальнює у межах наданої компетенції практику застосування законодавства та хід реалізації державної політики у відповідній сфері земельних відносин.
  4. Бере участь в організації та проведенні нарад, семінарів, конференцій з відповідних питань. Розглядає листи та заяви підприємств, юридичних осіб, виконавчих комітетів та держадміністрацій підпорядкованого регіонального рівня з питань, що належать до його посадових функцій.
  5. Оформляє та реєструє у відділі договори оренди землі. Веде контроль за термінами дії договорів оренди. Бере участь у розробленні нормативних та організаційно-методичних документів.Проводить експертизу документів, що стосуються відповідного напряму роботи відділу. Готує інформацію про результати.
2018 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше