На головнуКонтакти
Сторонні сервіси
Бюджет
Громадські обговорення
Prozorro
Новини
Проекти громади
Корисна інформація
Документи
Економічний профіль
Підприємства, заклади та установи
Структура ОТГ
Петиції
Звернення
Вакансії
E-data витрати
Опитування
Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Combined Shape
Повернутися до структури

Рубський Іван Васильович

МІСЬКИЙ ГОЛОВА

Освіта

Вища

Попередня діяльність

 • Міський голова - : з 17 листопада 2015 року
 • Відзнаки: : Подяка Президента України, Подяка Кабінету Міністрів України, Почесна грамота Міністерства фінансів України, Почесна грамота Головдержслужби України, відзнака Міністра оборони України «Знак пошани», почесне звання «Заслужений економіст України»

Опис повноважень

 1. Міський голова організовує роботу міської ради, її виконавчого комітету згідно з Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні».
 2. Міський голова забезпечує здійснення у межах наданих законом повноважень органів виконавчої влади на відповідній території, додержання Конституції та Законів України, виконання актів Президента України та відповідних органів виконавчої влади.
 3. Міський голова спрямовує і координує діяльність секретаря міської ради, заступників міського голови, керуючого справами виконкому, керівників органів місцевого самоврядування, структурних підрозділів та комунальної служби міста.
 4. Міський голова вносить на розгляд ради пропозиції про кількісний і персональний склад виконавчого комітету міської ради.
 5. Міський голова вносить на розгляд ради пропозиції щодо структури виконавчого комітету, апарату виконавчого комітету, їх штатів, встановлених відповідно до типових штатів, затверджених Кабінетом Міністрів України. Здійснює керівництво апаратом ради та її виконавчого комітету.
 6. Міський голова підписує рішення ради та її виконавчого комітету. Укладає та розриває контракти з керівниками підприємств, установ та організацій, що належать до комунальної власності міста.
 7. Міський голова призначає на посади та звільняє з посади керівників відділів, управлінь та інших виконавчих органів ради, підприємств, установ, організацій, які належать до комунальної власності територіальної громади, крім керівників дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.
 8. Міський голова видає розпорядження в межах своїх повноважень. Розглядає звернення громадян, проводить особистий прийом громадян. Скликає загальні збори громадян за місцем проживання.
 9. Міський голова сприяє здійсненню контролю за дотриманням підприємствами, установами та організаціями, незалежно від форм власності та підпорядкування, зобов’язань щодо платежів до державного, місцевого бюджетів та позабюджетних фондів.
 10. Міський голова є розпорядником бюджетних коштів, використовує їх лише за призначенням, визначеним радою та виконавчим комітетом. Забезпечує режимно-секретну роботу виконкому Баштанської міської ради.
 11. Міський голова представляє територіальну громаду, раду, її виконавчий комітет у відносинах з державними органами, іншими органами місцевого самоврядування, об’єднаннями громадян, підприємствами, установами та організаціями незалежно від форм власності, громадянами, а також у міжнародних відносинах.
 12. Міський голова укладає від імені територіальної громади, ради та її виконавчого комітету договори відповідно до законодавства.
 13. Міський голова бере участь у здійсненні державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності в межах та у спосіб, встановлені Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».
 14. Міський голова вимагає здійснення у разі стихійного лиха, екологічних катастроф, епідемії, пожеж, інших надзвичайних подій, необхідних заходів щодо забезпечення державного і громадського порядку, життєдіяльності підприємств, установ та організацій міста.
 15. Міський голова міський голова несе персональну відповідальність за здійснення наданих йому Законом повноважень. Координує роботу правоохоронних органів з питань профілактики злочинності та безпеки громадського порядку організацію заходів щодо запобігання проявам корупції.

Спеціалісти

Кононенко Лариса Анатоліївна
Керуюча справами виконавчого комітету

Структурні підрозділи

Баштанська міська рада

Пов'язані документи

159-р
Про створення комісії з проведення службового розслідування
Розпорядження голови
15.09.2019
133-р
Про створення комісії з проведення службового розслідування
Розпорядження голови
30.07.2019
99-р
Про комісію з питань поводження з безхазяйними відходами на території об’єднаної територіальної громади Баштанської міської ради
Розпорядження голови
13.06.2019
97-р
Про створення Робочої групи з проведення оцінювання рівня спроможності місцевого самоврядування
Розпорядження голови
13.06.2019
69
Про чергування відповідальних працівників виконавчих органів міської ради ОТГ під час проведення ІІ туру виборів Президента України 21 квітня 2019 року
Розпорядження голови
17.04.2019
Про депутатський запит депутата міської ради Онищука В.І. щодо укладання прямого договору на виконання робіт по «Капітальному ремонту адмінприміщення Новоєгорівського територіального органу за адресою вул. Лесі Українки, 38 в с.Новоєгорівка, Баштанського району, Миколаївської області»
Рішення сесій
16.04.2019
62-р
Про нагородження Почесною грамотою Баштанської міської ради
Розпорядження голови
15.04.2019
41-р
Про нагородження Почесною грамотою Баштанської міської ради
Розпорядження голови
12.03.2019
2018 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі
Combined Shape