Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до структури

Рубський Іван Васильович

МІСЬКИЙ ГОЛОВА

Освіта

Вища

Попередня діяльність

 • Міський голова - : з 17 листопада 2015 року
 • Відзнаки: : Подяка Президента України, Подяка Кабінету Міністрів України, Почесна грамота Міністерства фінансів України, Почесна грамота Головдержслужби України, відзнака Міністра оборони України «Знак пошани», почесне звання «Заслужений економіст України»

Опис повноважень

 1. Міський голова організовує роботу міської ради, її виконавчого комітету згідно з Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні».
 2. Міський голова забезпечує здійснення у межах наданих законом повноважень органів виконавчої влади на відповідній території, додержання Конституції та Законів України, виконання актів Президента України та відповідних органів виконавчої влади.
 3. Міський голова спрямовує і координує діяльність секретаря міської ради, заступників міського голови, керуючого справами виконкому, керівників органів місцевого самоврядування, структурних підрозділів та комунальної служби міста.
 4. Міський голова вносить на розгляд ради пропозиції про кількісний і персональний склад виконавчого комітету міської ради.
 5. Міський голова вносить на розгляд ради пропозиції щодо структури виконавчого комітету, апарату виконавчого комітету, їх штатів, встановлених відповідно до типових штатів, затверджених Кабінетом Міністрів України. Здійснює керівництво апаратом ради та її виконавчого комітету.
 6. Міський голова підписує рішення ради та її виконавчого комітету. Укладає та розриває контракти з керівниками підприємств, установ та організацій, що належать до комунальної власності міста.
 7. Міський голова призначає на посади та звільняє з посади керівників відділів, управлінь та інших виконавчих органів ради, підприємств, установ, організацій, які належать до комунальної власності територіальної громади, крім керівників дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.
 8. Міський голова видає розпорядження в межах своїх повноважень. Розглядає звернення громадян, проводить особистий прийом громадян. Скликає загальні збори громадян за місцем проживання.
 9. Міський голова сприяє здійсненню контролю за дотриманням підприємствами, установами та організаціями, незалежно від форм власності та підпорядкування, зобов’язань щодо платежів до державного, місцевого бюджетів та позабюджетних фондів.
 10. Міський голова є розпорядником бюджетних коштів, використовує їх лише за призначенням, визначеним радою та виконавчим комітетом. Забезпечує режимно-секретну роботу виконкому Баштанської міської ради.
 11. Міський голова представляє територіальну громаду, раду, її виконавчий комітет у відносинах з державними органами, іншими органами місцевого самоврядування, об’єднаннями громадян, підприємствами, установами та організаціями незалежно від форм власності, громадянами, а також у міжнародних відносинах.
 12. Міський голова укладає від імені територіальної громади, ради та її виконавчого комітету договори відповідно до законодавства.
 13. Міський голова бере участь у здійсненні державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності в межах та у спосіб, встановлені Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».
 14. Міський голова вимагає здійснення у разі стихійного лиха, екологічних катастроф, епідемії, пожеж, інших надзвичайних подій, необхідних заходів щодо забезпечення державного і громадського порядку, життєдіяльності підприємств, установ та організацій міста.
 15. Міський голова міський голова несе персональну відповідальність за здійснення наданих йому Законом повноважень. Координує роботу правоохоронних органів з питань профілактики злочинності та безпеки громадського порядку організацію заходів щодо запобігання проявам корупції.

Структурні підрозділи

Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше