Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до структури

Івасик Василь Вікторович

Спеціаліст І категорії

Освіта

Вища

Опис повноважень

  1. Спеціаліст І категорії бере участь в проведенні заходів по забезпеченню конституційних та законних прав громадян та юридичних осіб на землю відповідно до Земельного кодексу України, здійснює екологічну політику, яка спрямована на охорону навколишнього природного середовища Баштанської об’єднаної територіальної громади та
  2. За дорученням міського голови розглядає звернення фізичних та юридичних осіб із земельних питань, готує проекти відповідей згідно з вимогами Закону України «Про звернення громадян».
  3. Здійснює в межах міської ради контроль за додержанням власниками землі і землекористувачами земельного законодавства, встановлення режиму використання земель. Виявляє землі, що використовуються не за цільовим призначенням та з порушенням установлених законодавством вимог.
  4. Готує розрахунки по сплаті за оренду землі відповідно до виділеної площі, категорії землі, виду ділянки, грошової оцінки землі, її продажу для укладання договорів.Відповідає за організацію та проведення засідань постійної комісії міської ради з питань агропромислового комплексу і земельних ресурсів.
  5. Розробляє проекти розробляє проекти договорів оренди землі, що укладаються між зацікавленими особами та органами місцевого самоврядування, перевіряє зміст проектів договорів оренди землі на відповідність вимогам норм чинного земельного законодавства України.
  6. Бере участь у встановленні та погодженні меж земельних ділянок у натурі при оформлені документів, що посвідчують право власності або користування ними.
2018 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше