Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до структури

Ільчук Лілія Сергіївна

В. о. начальника відділу, завідувач сектору доходів фінансового відділу

Освіта

Вища

Опис повноважень

  1. Завідувач сектору доходів фінансового відділу організовує та виконує роботу, пов’язану із складанням проекту міського бюджету. В процесі виконання бюджету вносить пропозиції про внесення змін до дохідної частини міського бюджету, готує матеріали на затвердження сесією міської ради.
  2. Бере участь у підготовці інформаційних матеріалів, доповідних записок міському голові про хід і результати виконання бюджету міської ради.
  3. Бере участь у розробленні балансу фінансових ресурсів ради, аналізує соціально-економічні показники розвитку громади та враховує їх при складанні проекту бюджету міської ради.
  4. Здійснює загальну організацію та управління виконання дохідної частини міського бюджету Баштанської міської ради, координує діяльність учасників бюджетного процесу з питань виконання бюджету.
  5. Організовує роботу по наданню до департаменту фінансів Миколаївської обласної державної адміністрації квартальних, річного звітів про виконання міського бюджету та пояснювальної записки до них.
  6. Організовує проведення семінарів і нарад з старостами та землевпорядниками територіальних органів виконавчого комітету Баштанської міської ради.
  7. Розглядає у межах своєї компетенції заяви, скарги і звернення громадян та трудових колективів, вживає заходи по усуненню причин їх виникнення.

Структурні підрозділи

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше