Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до структури

Бублик Іван Анатолійович

Начальник відділу з питань земельних відносин та охорони навколишнього середовища

Освіта

Вища

Опис повноважень

  1. Начальник відділу представляє відділ у відносинах з виконавчими органами міської ради, місцевими органами виконавчої влади, іншими органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами, організаціями та об'єднаннями громадян.
  2. Приймає участь: - у роботі комісії міської ради по вирішенню земельних спорів; - у розробці та виконанні міських програм з використання і охорони земель міста.
  3. Надає інформацію юридичним особам та фізичним особам, зацікавленим у відведенні земельних ділянок, про можливі варіанти розміщення об'єктів відповідно до затвердженої містобудівної документації та документації із землеустрою.
  4. Приймає участь: - у роботі комісії міської ради по вирішенню земельних спорів; - у розробці та виконанні міських програм з використання і охорони земель міста.
  5. Координує роботу по розробленню документації із землеустрою у разі реалізації прав на землю територіальною громадою, як суб'єкта права власності або права користування землею, а також у випадку викупу земельних ділянок для суспільних потреб.
  6. Здійснює контроль за використанням та охороною земель комунальної власності, додержання земельного та екологічного законодавства. Виконує доручення міського голови.
  7. Виносить на розгляд постійної комісії міської ради з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, благоустрою та екології проекти рішень, звернення громадян та юридичних осіб у відповідності до Регламенту міської ради.
2022 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше